slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Hiszpania (Torrevieja)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (Torrevieja)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Torrevieja (Hiszpania). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 247 m2, lokalizacją na dziesiątym piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku wschodnimi nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 8 198 zł/m2. Wieżowiec o jedenastu kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 2,025 mln zł i przemyślanym rozkładem czterech pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament na sprzedaż w ramach cenionego przez naszych, stałych klientów programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może przepięknie wykończonym i komfortowym wnętrzem zaaranżowanym z dbałością o każdy detal: taras + balkon + jacuzzi + 3 łazienki + 3 sypialnie + kuchnia + pokój dzienny. Przyszli właściciele będą mogli również korzystać ze znajdującego się w częściach wspólnych basenu. Rodziny posiadające samochód ucieszy z kolei parking.

Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia domownikom najwyższy poziom życia i komfortu (klimatyzacja). Ekskluzywny apartament do sprzedaży jest całkowicie umeblowany i wyposażony (AGD i RTV). Na koniec warto dodać, że luksusowy apartament na sprzedaż imponuje malowniczą lokalizacją nieopodal plaży. Wielbiciele ruchu na świeżym powietrzu docenią pobliskie tereny spacerowe nad brzegiem morza, wzdłuż słynnego pasażu. Ekskluzywny apartament do sprzedaży typu penthouse z imponującym widokiem na morze.

Gwarantujemy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych wcześniej luksusowych apartamentów na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Zajmujemy się także obsługą najmu nieruchomości należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę ekskluzywnych apartamentów na sprzedaż w Hiszpanii.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-9171)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl