slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Gdynia (okolice)

Apartament do sprzedaży Gdynia (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Gdyni (pomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskim, pięciokondygnacyjnym budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z dwóch pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 8 574 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Rok budowy – 1980. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 29,8 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek wtórny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać adekwatną do zastanego luksusu cenę 255 500 zł oraz położenie na trzecim piętrze.

Luksusowy apartament do sprzedaży czeka na swojego przyszłego właściciela, który w pełni wykorzysta jego ogromny potencjał. Ekskluzywny apartament na sprzedaż doskonale nadaje się pod zakup inwestycyjny z myślą o lukratywnym wynajmie, bezpiecznej lokacie kapitału lub/i odsprzedaży ze sporym zyskiem. Luksusowy apartament do sprzedaży adresowany do zamożnych singli, majętnych par albo rodzin. Ekskluzywny apartament na sprzedaż zachwyca fantastyczną lokalizacją w otoczeniu bogatego zaplecza handlowo-usługowo-oświatowego: szkoły, żłobki, przedszkola, parki, place zabaw, punkty usługowe, kawiarnie, restauracje, sklepy. To znakomity punkt w centrum miejscowości.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż olśniewa także zaaranżowanym z wyczuciem gustu wnętrzem z praktycznym rozkładem pomieszczeń: przedpokój + łazienka + sypialnia + aneks kuchenny + pokój dzienny. Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy pomieszczenie piwniczne. Luksusowy apartament na sprzedaż objęty słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Zapraszamy do kontaktu i umówienia się na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż.

WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Gwarantujemy pomoc w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na zakup nieruchomości. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Pamiętaj, że współpracując z WGN Wejherowo – biurem nieruchomości działającymi na terenie Trójmiasta oraz małego Trójmiasta Kaszubskiego – otrzymujesz pełną obsługę. Kupując ten ekskluzywny apartament, możesz skorzystać z „Kredytu 2%”.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (035-437)

Kontakt:
e-mail: m.stacewicz@wgn.pl