slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Poznań

Apartament do wynajęcia Poznań

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Poznaniu (wielkopolskie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych najemców bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 52,28 m2 z podziałem na dwa pokoi w sześciokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 2,8 tys. zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem oddany do użytku w 2018 roku. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na trzecim piętrze.

Luksusowy apartament do wynajęcia zachwyca atrakcyjną lokalizacją na terenie prestiżowego, zamkniętego osiedla z doskonałym dojazdem do centrum (15 minut). Na wyciągnięcie ręki liczne restauracje, piekarnie, centra fitness, punkty usługowe, żłobki, przedszkola, dyskonty, markety, sklepy etc. W okolicy znajdziemy także przepiękne tereny rekreacyjne: trasy biegowe, spacerowe, ścieżki rowerowe (Las Marceliński). Ekskluzywny apartament na wynajem oczarowuje nowocześnie i z wyczuciem gustu zaaranżowanym wnętrzem o następującym układzie: balkon, przedsionek, łazienka, sypialnia, aneks kuchenny, pokój dzienny. Luksusowy apartament do wynajmu tylko na zasadzie tak zwanego „najmu okazjonalnego”. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja 2,8 tys. zł + jednorazowa, bezzwrotna opłata dla biura z tytułu pośrednictwa.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (203-698)

Kontakt:
e-mail: m.cichy@wgn.pl