slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Gdańsk

Apartament na sprzedaż Gdańsk

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gdańsku (pomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 88,4 m2, lokalizacją na drugim piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 14 593 zł/m2. Wieżowiec o dziewięciu kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 1,29 mln zł i przemyślanym rozkładem czterech pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż dedykowany zamożnym, aktywnym rodzinom, które chcą mieszkać na europejskim poziomie w komforcie, wygodzie i luksusie, a na dodatek docenią pobliskie tereny do uprawiania sportów oraz aktywnego wypoczynku (ścieżki rowerowe, siłownie pod chmurką, Trójmiejski Park Krajobrazowy). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w nowoczesnym kompleksie na terenie prestiżowego, zamkniętego osiedla. To serce jednej z najsłynniejszych i najbardziej poszukiwanych na rynku dzielnic Gdańska. Nieopodal rozbudowana infrastruktura handlowo-usługowa: stacje benzynowe, piekarnie, galerie handlowe, punkty usługowe, sklepy, parki.

Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia mieszkańcom wysoki stopień nie tylko komfortu, ale również bezpieczeństwa, za co odpowiada profesjonalna ochrona oraz monitoring. Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa ponadto estetycznie umeblowanym i urządzonym wnętrzem, gdzie znajdziemy: balkon + wc + łazienkę + 3 sypialnie + kuchnię + pokój dzienny. Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy komórka lokatorska.

Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN gwarantuje bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Gwarantujemy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont luksusowego apartamentu. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1753)

Kontakt:
e-mail: m.zolnowski@wgn.pl