slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Gdynia (okolice)

Apartament do sprzedaży Gdynia (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Gdyni (pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na północ – południe, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład dwóch pokoi, niedawny rok oddania do użytku 1975, a także imponująca cena 399 tys. zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o pięciu kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na drugim piętrze i liczy 42 metry kwadratowe powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 9,5 tys. zł/m2. Rynek wtórny.

Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje w pierwszej kolejności dużym potencjałem. Do niewątpliwych atutów tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży koniecznie należy dodać przemyślany rozkład pokoi i pomieszczeń obejmujący: balkon + kuchnię + sypialnię + pokój dzienny + korytarz + łazienkę. Ekskluzywny apartament do sprzedaży łącznie z przynależną piwnicą. Luksusowy apartament do sprzedaży gwarantuje mieszkańcom zarówno bezpieczeństwo (domofon), jak i wygodę oraz komfort. Na rodziny posiadające więcej niż jeden samochód czekają liczne, ogólnodostępne miejsca parkingowe przed budynkiem.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż adresowany do zamożnych klientów, którzy cenią wygodę i styl. Luksusowy apartament do sprzedaży olśniewa elitarną lokalizacją w centrum jednej z miejscowości. To niezwykle malownicze miejsce z jeziorami, parkami, basenami i niezbędną w codziennym życiu infrastrukturą: przedszkola, punkty usługowe, sklepy, kwiaciarnie, salony kosmetyczne, fryzjerskie, szkoły, siłownie, urzędy, restauracje.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż zachwyca zaaranżowanym zgonie z najnowszymi trendami, odremontowanym wnętrzem. Podczas prac remontowych m.in.:
– wstawiono eleganckie drzwi;
– położono nowe podłogi;
– zakupiono nowoczesne meble;
– wymieniono na nową instalację elektryczną;
– wymieniono na nową instalację hydrauliczną.

Luksusowy apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do sprzedaży objęty znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na www.wgn.pl. Pamiętaj, że współpracując z WGN Wejherowo – biurem nieruchomości działającymi na terenie Trójmiasta oraz małego Trójmiasta Kaszubskiego – otrzymujesz pełną obsługę.

WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Gwarantujemy pomoc w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na zakup nieruchomości. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Zapraszamy do kontaktu mejlowego. Niezwłocznie skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży i umówić się na prezentację.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (035-514)

Kontakt:
e-mail: anna.tarnawska@wgn.pl