slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Szczecin

Apartament na sprzedaż Szczecin

Luksusowy apartament na sprzedaż w Szczecinie (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w 5-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 529 000 zł i powierzchnia 63,1 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na IV piętrze z ciekawą ekspozycją okien w kierunku północ – wschód – zachód. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą 3 pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 8 384 zł/m2.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje już od przekroczenia progu słonecznym balkonem z zapierającym dech w piersiach widokiem na zieleń i puszczę. Atrakcyjna lokalizacja – ekskluzywny apartament na sprzedaż znajduje się w cichym, spokojnym i bezpiecznym punkcie miasta. Majętne rodziny posiadające samochód na pewno zainteresuje parking z licznymi miejscami postojowymi przy budynku. W okolicy przedszkola, szkoły, punkty usługowe, sklepy. Kilka minut spaceru dzieli nas od przepięknej puszczy. Okolica uchodzi za spokojną, cichą i zieloną.

Luksusowy apartament do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert eleganckim i wytwornym wnętrzem:
– salon;
– balkon;
– 2 sypialnie;
– kuchnia;
– przedpokój;
– garderoba;
– łazienka;
– wc.
Wszystkie pokoje i pomieszczenia w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż są bardzo zadbane i gotowe do zamieszkania bez dodatkowych nakładów finansowych. Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależna piwnica. Entuzjaści nowoczesnych technologii docenią światłowód. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Bezpłatnie zapewniamy pełną obsługę kredytową przy transakcji zakupu tego ekskluzywnego apartamentu. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i zadowolenie naszych Klientów.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-14109)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl