slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Gdynia (okolice)

Apartament do sprzedaży Gdynia (okolice)

Ekskluzywny apartament na sprzedaż w okolicach Gdyni (pomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 58,07 m2, lokalizacją na III piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku północ – południe – wschód i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 5 424 zł/m2. Budynek z 1990 roku o 6 kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 315 000 zł i przemyślanym rozkładem 2 pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może fantastycznie zaaranżowanym wnętrzem z dbałością o każdy detal, słonecznym balkonem, przynależną piwnica, a także miejscem parkingowym. Rozkład pomieszczeń prezentuje się następująco:
– salon;
– sypialnia;
– kuchnia;
– łazienka;
– przedpokój;
– balkonu.
Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy funkcjonalne pomieszczenie piwniczne.

Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje dodatkowo ciekawą lokalizacją w poszukiwanej na rynku okolicy. Okolica uważana jest za cichą i spokojna. W zasięgu wzroku sklepy, dyskonty, apteki, przedszkole, żłobek, szkoła, ośrodek zdrowia, szpital, filharmonia, park etc. Gwarancją bezpieczeństwa jest na pewno zabezpieczenie domofonem. Rodziny posiadające samochód docenią na pewno liczne miejsca postojowe dla mieszkańców i gości przed blokiem. Ekskluzywny apartament do sprzedaży dedykowany zamożnym osobom, które chcą mieszkać z dala od zatłoczonego centrum, ale również bez konieczności rezygnacji z pełnej infrastruktury handlowo-usługowej.

Współpracując z WGN Wejherowo – biurem nieruchomości działającym terenie Trójmiasta oraz małego Trójmiasta Kaszubskiego – otrzymujesz pełną obsługę. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Zapewniamy pomoc w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na zakup nieruchomości. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Bez dodatkowych opłat – kupując tę nieruchomość z naszą pomocą kupujący nie zapłaci żadnej prowizji. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone (035-148)

Kontakt:
e-mail: anna.tarnawska@wgn.pl