slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Wrocław

Apartament na sprzedaż Wrocław

Luksusowy apartament na sprzedaż we Wrocławiu (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w trzykondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 1,35 mln zł i powierzchnia 121,9 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na drugim piętrze. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą cztery pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Budynek oddany do użytku w 2007 roku. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 11 075 zł/m2.

Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia lokatorom życie na światowym poziomie w otoczeniu wygód, prestiżu i nowoczesnego designu. Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje również bezpieczeństwo i komfort (ogrzewanie podłogowe). Warto w tym miejscu nadmienić, że oferowany na sprzedaż luksusowy apartament naszpikowany jest wieloma nowoczesnymi technologiami, jak na przykład instalacja fotowoltaiczna (solary). Rodziny posiadające samochód docenią z kolei przynależne miejsce parkingowe przed budynkiem. Wszystkim natomiast przyda się praktyczna komórka lokatorska.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje swoim wnętrzem zaprojektowanym zgodnie z najnowszymi trendami. Wszystkie pokoje i pomieszczenia zostały efektownie urządzone, a większość mebli została wykonana na wymiar i pozostaje w cenie. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż:
KONDYGNACJA JEDEN: przedpokój + sypialnia + kuchnia + łazienka + pokój dzienny;
KONDYGNACJA DWA: taras + sucha sauna + łazienka + 2 sypialnie.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży oczarowuje także fantastyczną lokalizacją w zielonej i elitarnej dzielnicy z szybkim dojazdem zarówno do centrum, jak i na autostradę A4. Na wyciągnięcie ręki znajdziemy sklepy, park, przedszkola, szkoły. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się dodatkowo kameralnym wnętrzem i ciekawą aranżacją. Ekskluzywny apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów i brokerów WGN. prestiżowej dzielnicy.

Polecam i zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na wgn.pl. WGN Nieruchomości to największa sieć biur nieruchomości w Polsce, posiadająca swoje przedstawicielstwa w innych krajach. Obecnie skupia ponad 100 biur na terenie całego kraju. Jesteśmy na rynku już 31 lat. Przeprowadziliśmy ponad 225 000 transakcji. Naszych klientów obsługuje ponad 650 agentów nieruchomości. Specjalizujemy w się w obsłudze rynku nieruchomości premium i komercyjnym.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16358)

Kontakt:
e-mail: m.joks@wgn.pl