po lewej salon, po prawej sypialnia w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Gdynia (okolice)

Apartament do sprzedaży Gdynia (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Gdyni (pomorskie). Prestiżowa lokalizacja, najwyższy standard wykończenia oraz najlepszej jakości użyte materiały to najmocniejsze atuty tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Zastany luksus pozwala wprowadzić się tu niemal od razu bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów. Cena – 315 000 złotych. Powierzchnia 44,5 metra kwadratowego, co w przeliczeniu za metr daje 7 079 złotych. Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z 2 pokoi i usytuowany jest na I piętrze w 3-kondygnacyjnej kamienicy. Wystawa okien w kierunku: wschód/południe/zachód. Rynek wtórny. Budynek oddany do użytku w 2015 roku.

Perfekcyjna lokalizacja w pobliżu kompletnej, rozwiniętej infrastruktury, szkół, przychodni zdrowia, sklepów, aptek, przedszkola, żłobka, targowiska, obiektów sportowych i pięknego parku to kolejna z zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Dla podwyższenia komfortu użytkowania ekskluzywnego apartamentu zainstalowano w nim ogrzewanie podłogowe. Luksusowy apartament na sprzedaż z opcją pozostawienia w nim umeblowania i wyposażenia (do uzgodnienia z właścicielem).

Rodziny posiadające samochód na pewno ucieszy przynależny garaż oraz miejsce postojowe zewnętrzne (w cenie). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego i służy wyłącznie celom informacyjnym. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (003-710)

Kontakt:
e-mail: z.kajtoch@wgn.pl

x (x)