elegancki salon w luksusowym apartamencie do sprzedaży Inowrocław

Apartament na sprzedaż Inowrocław

Luksusowy apartament na sprzedaż w Inowrocławiu (kujawsko-pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy oczekują życia na najwyższym poziomie. To właśnie dla nich luksusowy apartament na sprzedaż został wykończony w niecodziennie spotykanym, wysokim standardzie i przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów (marmur, polerowany gres, bambus). Dzięki temu nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Cena – 376 000 złotych. Powierzchnia 70,63 metra kwadratowego w przeliczeniu za metr daje atrakcyjny pułap cenowy 5 324 złotych. Luksusowy apartament na sprzedaż tworzą 3 pokoje. III piętro w 3-kondygnacyjnym budynku. Rynek wtórny. Budynek wzniesiony w 2013 roku. Ekspozycja okien w kierunku południe, wschód i zachód.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży posiada własną stację uzdatniania wody oraz rozprowadzoną klimatyzację. Atrakcyjna lokalizacja w spokojnej części miasta na ładnie zagospodarowanym terenie. Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż zaprojektowane i urządzone w niepowtarzalnym stylu z wyczuciem dobrego gustu i smaku. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży:
– salon
– jadalnia
– kuchnią
– 2 sypialnie
– przedpokój
– łazienka.

Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż obejmuje meble kuchenne wraz ze sprzętem AGD, szafę w przedpokoju oraz wyposażenie łazienki. Pozostałe umeblowanie do ustalenia z właścicielem. Ekskluzywny apartament do sprzedaży ekonomiczny w eksploatacji. Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy komórka lokatorska.

Dużą zaletą ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży jest jego znakomita lokalizacja z dogodnym dojazdem do centrum miasta. Bardzo miłe sąsiedztwo. Możliwe przyjęcie innej nieruchomości w rozliczeniu. Zapraszamy na prezentację – to nic nie kosztuje. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, profesjonalizm i zadowolenie naszych klientów. Kredyty hipoteczne – bezpłatne konsultacje i formalności – wszystkie banki w jednym miejscu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (037-3764)

Kontakt:
e-mail: a.gorzelanczyk@wgn.pl