slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Torreviej (Hiszpania)

Apartament na sprzedaż Torreviej (Hiszpania)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Hiszpanii (Torreviej). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca od pierwszego wejrzenia swoim standardem, komfortem, prestiżem oraz użytymi materiałami wykończeniowymi najwyższej klasy. Docenią to najbardziej wymagający klienci. Cena – 259 900 EUR (1 127 966 złotych). Powierzchnia 108,26 metra kwadratowego w przeliczeniu za jeden metr daje atrakcyjny pułap cenowy 10 419 złotych. Rynek pierwotny. Luksusowy apartament na sprzedaż tworzą trzy pokoje. Czwarte piętro w pięciokondygnacyjnym budynku.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowany jest na obszarze, który Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) uznała za jedne z najzdrowszych na świecie. Związane jest to z tutejszym klimatem, który nie jest ani zbyt ciepły latem, ani zbyt mroźny zimą. Słońce świeci tu przez 3 000 godzin w roku, a średnia temperatura roczna to +20 st. C. Warto w tym podkreślić bardziej atrakcyjność lokalizacji, bowiem luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w pobliżu morza, zatok otoczonych palmami, wielu miejsc zbiorowej rozrywki, barów, restauracji, sklepów, a także nieopodal słynnego w całym świecie „Parque de las Naciones”. To imponujący park z licznymi atrakcjami (reprodukcja mapy Europy, kaplica św. Emidiusza, jezioro z kolorowymi karpiami).

Ekskluzywny apartament do sprzedaży umiejscowiony jest na terenie nowo wybudowanego kompleksu mieszkaniowego z własnym basenem oraz terenami zielonymi. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń i pokoi to kolejna z jego zalet: 2 sypialnie + taras + salon + 2 łazienki + kuchnia.

Zapewniamy całkowitą i kompleksową obsługę klienta: prezentacje uprzednio wyselekcjonowanych luksusowych apartamentów na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Za pośrednictwo naszej agencji klient nie płaci żadnej prowizji. Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych apartamentów naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę luksusowych apartamentów na sprzedaż w Hiszpanii.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (012-110)

Kontakt:
e-mail: e.boloz@wgn.pl

x (x)