po lewej salon, po prawej kuchnia w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Gdynia

Apartament do sprzedaży Gdynia

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gdyni (pomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany wyłącznie najbardziej wymagającym klientom, dla których prestiż, wysoki standard, a także najlepszego gatunku materiały wykończeniowe to priorytety. Dzięki temu nowi właściciele mogą wprowadzić się niemal od razu bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek nakładów finansowych. Cena – 369 000 złotych. Powierzchnia 54 metra kwadratowego, co w przeliczeniu za metr daje 6 833 złotych. Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z 2 pokoi na parterze, w 4-kondygnacyjnym budynku. Rynek wtórny. Budynek wybudowany w 2007 roku.

Prestiżowa, atrakcyjna lokalizacja w doskonale skomunikowanej dzielnicy z kompletną infrastrukturą (szkoły, przedszkola, sklepy, służba zdrowia, kościół, klub fitness) oraz rozległymi terenami rekreacyjnymi to kolejna z zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Warto podkreślić również, że najbliższy teren osiedla również jest zadbany z duża ilością zieleni i placów zabaw dla dzieci.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon
– taras
– aneks kuchenny
– sypialnia
– łazienka
– korytarz

Na straży bezpieczeństwa wszystkich mieszkańców ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży czuwa nowoczesna instalacja alarmowa. Rodziny posiadające samochód na pewno zainteresuje przynależne miejsce postojowe w hali garażowej (wraz piwnicą płatne dodatkowo 25 000 zł.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego i służy wyłącznie celom informacyjnym.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (003-712)

Kontakt:
e-mail: d.waga@wgn.pl