funkcjonalnie zabudowana kuchnia w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Kraków

Apartament do sprzedaży Kraków

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Krakowie (małopolskie). Wysoki standard, najlepszej klasy materiały wykończeniowe oraz atrakcyjna lokalizacja to największe zalety oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu. Nowi właściciele mogą wprowadzić się tu niemal od razu bez konieczności ponoszenia wydatków. Cena – 315 000 złotych. Powierzchnia 20 metrów kwadratowych, co w przeliczeniu za metr daje 15 750 złotych. Ekskluzywny apartament do sprzedaży typu kawalerka, studio, 1 pokój i usytuowany jest w 5-kondygnacyjnej kamienicy. Wystawa okien w kierunku wschodnim. Rynek wtórny.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż:
– salon/sypialnia
– aneks kuchenny
– łazienka z wc
– przedpokój.

Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich mieszkańców ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży są solidne, antywłamaniowe drzwi wejściowe. Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż niezwykle słoneczne. Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy pomieszczenie piwniczne. Ekskluzywny apartament do sprzedaży o dużym potencjale – znakomicie nadaje się na krótki najem z dużym zyskiem.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoją lokalizacją, która zapewnia znakomite połączenie z centrum miasta. Zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (198-1789)

Kontakt:
e-mail: j.moskal@wgn.pl