nowoczesny aranż wnętrza luksusowego apartamentu na sprzedaż Gorzów Wielkopolski

Apartament do sprzedaży Gorzów Wielkopolski

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gorzowie Wielkopolskim (lubuskie). Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoim najwyższym standardem, atrakcyjną ceną za metr kwadratowy 4 935 zł/mkw.,a także położeniem na wygodnym parterze w 5-kondygnacyjnym budynku. Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z 3 pokoi i adresowany jest do najbardziej wymagających klientów, którzy szukają na rynku wtórnym lokalu z korzystną ekspozycją okien gwarantującego wysoki poziom życia. Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może funkcjonalną powierzchnią 63,83 mkw. Warto podkreślić, że wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zaaranżowano niezwykle gustownie i modnie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż to: 315 000 złotych. Nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal natychmiast.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może ciekawą lokalizacją na obrzeżach centrum oraz przemyślanym rozkładem pomieszczeń: pokój dzienny + balkon + aneks kuchenny + 2 sypialnie + łazienka z wc + przedpokój. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w oferowanym na sprzedaż luksusowym apartamencie przeszły remont. Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy pomieszczenie piwniczne. Luksusowy apartament na sprzedaż świetnie nadaje się nie tylko do zamieszkania przez właścicieli, ale również jako zakup inwestycyjny z myślą o dochodowym wynajmie albo/i odsprzedaży ze znacznym zyskiem. To również znakomita propozycja prowadzenia w nim działalności komercyjnej, jak np. biuro, usługi, salon kosmetyczny. Nieopodal znajdziemy kompletną i bogatą infrastrukturę:
– szkoły
– restauracje
– sklepy
– galerie handlowe
– park.

Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej, a także kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Zapewniamy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem. Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (130-2945)

Kontakt:
e-mail: k.grudzien@wgn.pl