wizualizacja prezentująca komfortowy salon w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Poznań (okolice)

Apartament do sprzedaży Poznań (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż okolicach Poznania (wielkopolskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy docenią najwyższy standard wykończenia i życie na najwyższym poziomie. Dużą zaletą luksusowego apartamentu na sprzedaż jest także jego okazyjna cena 480 tys. złotych, trzy pokoje oraz położenie na drugim piętrze. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży o powierzchni 66,62 m2 wykończone zostało przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów, dzięki czemu nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Bardzo atrakcyjnie prezentuje się również cena w przeliczeniu na metr kwadratowy 7 205 zł/m2. Warto podkreślić, że luksusowy apartament na sprzedaż mieści się w czterokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego oddanym do użytkowania w 2017 roku. Ekspozycja okien na zachód.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: 2 pomieszczenia gospodarcze + korytarz + łazienka + pokój dla dziecka + sypialnia + balkon + aneks kuchenny + salon. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca ponadto swoją znakomitą lokalizacją w otoczeniu niezbędnej infrastruktury: żłobków, przedszkoli, szkół, centrum handlowego, dyskontów, gabinetów lekarskich, piekarni oraz wielu sklepów. Osoby zmotoryzowane docenią szybki dojazd do autostrady A2 a także obwodnic autostradowych S11 i S5.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca gustownie zaaranżowanym wnętrzem w nowoczesnym stylu i zgodnie z najnowszymi trendami przez znanego architekta. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu. Dzięki współpracy z 22 bankami pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty i uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jego remont.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (203-281)

Kontakt:
e-mail: e.szelag@wgn.pl