slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Gorzów Wielkopolski

Apartament do sprzedaży Gorzów Wielkopolski

Luksusowy apartament na sprzedaż w Gorzowie Wielkopolskim (lubuskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 339 000 zł (5 357 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym wieżowcu o 8 kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 63,28 m2, na której zaaranżowano 3 pokoje. Parter. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów oraz agentów WGN. Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje już w pierwszej kolejności eleganckim i komfortowym wnętrzem, na które składają się: salon + kuchnia + balkon + 2 sypialnie + łazienka + wc + przedpokój. Do oferowanego na sprzedaż ekskluzywnego apartamentu przynależy pomieszczenie piwniczne. Luksusowy apartament na sprzedaż jako pełna własność z księgą wieczystą.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia przyszłym mieszkańcom najwyższy stopień bezpieczeństwa, za co odpowiadają solidne, podwójne drzwi antywłamaniowe wysokiej klasy dobrej marki. Ciekawostką jest przynależny do luksusowego apartamentu na sprzedaż ogród. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca również atrakcyjną lokalizacją w otoczeniu rozbudowanej infrastruktury. Mamy tu: szkoły, przedszkola, sklepy, place zabaw etc. Lokalizacja zapewnia szybki dojazd do centrum. Na zmotoryzowanych czekają bezpłatne miejsca parkingowe. Cena oferowanego do sprzedaży luksusowego apartamentu pozostaje wciąż do negocjacji.

Przed prezentacją ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży niezbędne będzie uzyskanie w naszym biurze statusu klienta poszukującego. Otrzymanie statusu odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującego potwierdzenia odbioru oferty w naszym biurze (niezobowiązującego w przypadku niedokonywania zakupu) przed oględzinami. Klientom zainteresowanym zakupem luksusowego apartamentu biuro zapewni pełną, profesjonalną obsługę w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na jego zakup. Indywidualnie dla kupującego negocjujemy najlepsze warunki kredytowe. Gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji doprowadzonej do podpisania aktu notarialnego.

Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej oraz kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Gwarantujemy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (130-3176)

Kontakt:
e-mail: v.nowak@wgn.pl