slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Katowice (okolice)

Apartament do sprzedaży Katowice (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Katowic (śląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 264 700 zł (5 620 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku z 1970 roku o 5 kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 47,1 m2, na której zaaranżowano 2 pokoje. IV piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Korzystna ekspozycja okien na południe i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do sprzedaży z uroczym, słonecznym balkonem w znakomitej lokalizacji, na terenie bezpiecznego i cichego osiedla. Blisko stąd do placu zabaw, boiska sportowego, żłobków, przedszkoli, szkół, marketów, dyskontów, sklepów, punktów usługowych, siłownie etc. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich mieszkańców jest domofon z funkcją szyfratora, a także miłe i spokojne sąsiedztwo.

Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa od pierwszej prezentacji swoim eleganckim, komfortowym i zadbanym wnętrze, na które składają się następujące pomieszczenia i pokoje:
– pokój dzienny
– kuchnia
– łazienka
– sypialnia
– przedpokój.
Cena oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu zawiera opłatę za dostęp do własnej piwnicy. Dużym udogodnieniem jest także garderoba, w której pomieścisz wszystkie swoje ubrania czy drobiazgi.

Luksusowy apartament na sprzedaż przeszedł w 2015 roku remont. Kwestia pozostawienia wyposażenia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży do uzgodnienia z właścicielem. Współpracując z WGN Sosnowiec – biurem nieruchomości działającym terenie Śląska i Zagłębia – otrzymujesz pełną obsługę, a dodatkowo nie podpisujesz żadnych umów. Kupując te nieruchomość z naszą pomocą, nie zapłacisz żadnej prowizji. Oferujemy pomoc w finansowaniu zakupu. Kupimy twoją dotychczasową nieruchomość za gotówkę (możliwa zamiana) lub pomożemy w uzyskaniu korzystnego kredytu (na zakup i/lub remont). W naszą pracę wkładamy całe serce, dlatego jesteśmy laureatami prestiżowych nagród i rankingów: „Lider Otodom 2021 dla woj. Śląskiego”, numer 1 na rynku katowickim wg „MoneyPL”, „Orzeł Broker WGN 2020” dla najlepszych biur WGN w Polsce.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-3266)

Kontakt:
e-mail: k.badan@wgn.pl