slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Gorzów Wielkopolski

Apartament do sprzedaży Gorzów Wielkopolski

Luksusowy apartament na sprzedaż w Gorzowie Wielkopolskim (lubuskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 664 tys. zł (7 892 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku o czterech kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 84,14 m2, na której zaaranżowano pięć pokoi. Trzecie piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert ogromnym potencjałem inwestycyjnym. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że oferowany do sprzedaży ekskluzywny apartament może być podzielony na dwa mniejsze lokale, co zwiększa potencjał inwestycyjny i dochody. Ekskluzywny apartament na sprzedaż dedykowany zamożnym rodzinom z dziećmi. Do długiej listy zalet tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży koniecznie należy dodać możliwością korzystania z miejsca postojowego (dodatkowo płatne) oraz 2 pomieszczenia piwniczne.

Luksusowy apartament do sprzedaży znajduje się w korzystnej lokalizacji na ogromnym i wciąż dynamicznie rozwijającym się osiedlu. Gwarantuje to bliskość wszystkiego, co niezbędne w codziennym życiu: placów zabaw, przedszkoli, szkół, dyskontów, marketów, sklepów, punktów usługowych. Luksusowy apartament na sprzedaż oferuje nowym lokatorom najwyższy stopień bezpieczeństwa oraz komfortu. W jego wnętrzu znajdziemy, dla przykładu, rozprowadzoną instalację klimatyzacji. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca nowoczesnym stylem aranżacji wnętrza: przedpokój, 2 łazienki, aneks kuchenny, pokój dzienny, 2 balkony, 4 sypialnie. Ekskluzywny apartament do sprzedaży przeszedł niedawno kapitalny remont.

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Zapewniamy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej oraz kompleksowej obsługi biura. Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu zapewnia najwyższą jakość usług. Zapraszamy do kontaktu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (130-3447)

Kontakt:
e-mail: k.grudzien@wgn.pl