slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Hiszpania (Torrevieja)

Apartament do sprzedaży Hiszpania (Torrevieja)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Torrevieja (Hiszpania). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na południowy wschód, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład trzech pokoi, a także imponująca cena 1 271 600 zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o dwóch kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na parterze i liczy 93 metry kwadratowe powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 13 673 zł/m2. Rynek wtórny.

Luksusowy apartament na sprzedaż w ramach cenionego przez naszych stałych klientów programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca.  Luksusowy apartament do sprzedaży oferuje mieszkańcom życie na europejskim poziomie w komforcie, wygodzie i prestiżu. Ekskluzywny apartament na sprzedaż wyposażony jest w szereg udogodnień podnoszących komfort życia, jak np. klimatyzacja. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż należy zaliczyć przynależną komórkę lokatorską oraz miejsce garażowe na podziemnym parkingu. Ekskluzywny apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto unikatową lokalizacją w pobliżu piaszczystych plaż z krystalicznie czystymi wodami i drobnym, białym piaskiem. Luksusowy apartament do sprzedaży znajduje się pomiędzy morzem a słonymi lagunami, co gwarantuje unikatowy mikroklimat, który został uznany przez Światową Organizację Zdrowia za jedno z najzdrowszych miejsc na ziemi. Wokół nie brakuje najpotrzebniejszej infrastruktury: punktów usługowych, plaż, terenów rekreacyjnych, restauracji, kawiarni, sklepów etc. W częściach wspólnych osiedla znajdziemy dodatkowo baseny.

Luksusowy apartament do sprzedaży olśniewa nowoczesnym designem. W skład ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży wchodzą następujące pomieszczenia i pokoje: taras, przedpokój, kuchnia, 2 łazienki, 3 sypialnie, pokój dzienny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca elegancko wyposażonym z wyczuciem dobrego gustu wnętrzem oraz fantastycznym tarasem w ogrodzie. Zapraszamy na stronę www.wgn.pl. Posiadamy bogatą ofertę luksusowych apartamentów na sprzedaż w Hiszpanii. Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych apartamentów należących do naszych klientów. Gwarantujemy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych luksusowych apartamentów na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-9867)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl