slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Gruzja (Batumi

Apartament do sprzedaży Gruzja (Batumi

Luksusowy apartament na sprzedaż w Batumi (Gruzja). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Funkcjonalny rozkład dwóch pokoi, szacowany rok oddania do użytku 2023, a także imponująca cena 633 925 zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym drapaczu chmur o dwudziestu czterech kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na dwudziestym trzecim piętrze i liczy 50,2 metra kwadratowego powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 12 628 zł/m2. Rynek pierwotny.

Luksusowy apartament na sprzedaż wykończony w najwyższym standardzie „pod klucz”. Ekskluzywny apartament do sprzedaży ekonomiczny w utrzymaniu. Ekskluzywny apartament do sprzedaży o dużym potencjałem inwestycyjnym (lukratywny wynajem). W założeniu cała inwestycja deweloperska, na terenie której się znajduje, ma pełnić funkcję aparthotelu. Opiekę nad luksusowym apartamencie na sprzedaż przejmie profesjonalny operator pełniący wszelkie usługi mieszkaniowe. Przyszli właściciele bądź ich goście mają zagwarantowany dostęp do znajdujących się w częściach wspólnych basenów, restauracji, kawiarni, centrum fitness oraz strefy relaksu/wypoczynku.

Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa z pewnością imponującym widokiem z okien na port, morze i panoramę miasta. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się także światowej klasy wnętrzem, gdzie znajdziemy: przedpokój + sypialnię + aneks kuchenny + pokój dzienny i łazienkę z wc. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca nadmienioną już rewelacyjną lokalizacją w pobliżu portu, w pierwszej linii brzegowej Morza Czarnego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN (oferta bezpośrednio od dewelopera).

Gwarantujemy pomoc w doborze, a także uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup tego luksusowego apartamentu. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji i pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartym na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN, a także Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (046-239)

Kontakt:
e-mail: b.wlodarczyk@wgn.pl