slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Hiszpania (Estepona)

Apartament do sprzedaży Hiszpania (Estepona)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Estepona (Hiszpania). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na południowy wschód, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład trzech pokoi, a także imponująca cena 1,104 mln zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o trzech kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na pierwszym piętrze i liczy 150 metrów kwadratowych powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 7 360 zł/m2. Rynek wtórny.

Luksusowy apartament zachwyca w pierwszej kolejności swoją elitarną lokalizacją 3 km od przepięknej plaży. To prywatny teren zamkniętego osiedla. W częściach wspólnych znajdziemy baseny, pola golfowe i tereny zielone. Na wyciągnięcie ręki niezbędna do codziennego życia infrastruktura: centra handlowe, sklepy, apteki itp. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia przyszłym mieszkańcom wysoki stopień bezpieczeństwa. O komfort dba natomiast rozprowadzona instalacja klimatyzacji. Warto podkreślić, że cena luksusowego apartamentu na sprzedaż obejmuje miejsce w garażu i pomieszczenie gospodarcze do przechowywania.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: 2 łazienki + 2 sypialnie + kuchnia + taras + pokój dzienny. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto imponującym projektem wnętrza w śródziemnomorskim stylu. Nie bez znaczenia jest także fakt, że ekskluzywny apartament do sprzedaży jest umeblowany. Wisienką na torcie oferty jest słoneczny taras.

Gwarantujemy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych wcześniej luksusowych apartamentów na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie. Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych apartamentów należących do naszych klientów.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-9239)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl