komfortowy salon w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Inowrocław

Apartament do sprzedaży Inowrocław

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Inowrocławiu (kujawsko-pomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany wyłącznie najbardziej wymagającym klientom, dla których prestiż, wysoki standard, a także najlepszego gatunku materiały wykończeniowe to priorytety. Dzięki temu nowi właściciele mogą wprowadzić się niemal od razu bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek nakładów finansowych. Cena – 259 tys. złotych. Powierzchnia 47 metrów kwadratowych, co w przeliczeniu za metr daje 5 511 złotych. Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z dwóch pokoi i usytuowany jest na wysokim parterze w trzykondygnacyjnym budynku. Rynek wtórny. Budynek wybudowany w 2009 roku.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży łącznie z częściowym umeblowaniem. Na szczególną uwagę zasługuje wnętrze luksusowego apartamentu, które zostało niezwykle gustownie wykończone oraz zaaranżowane. Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy niezwykle funkcjonalna komórka lokatorska.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż: salon + balkon + aneks kuchenny + łazienki + sypialnia + przedpokój. Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się w budynku z własną stacją uzdatniania wody. Plusem oferty jest także znakomita lokalizacja ekskluzywnego apartamentu w cichej, bezpiecznej i spokojnej okolicy. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, profesjonalizm i zadowolenie naszych klientów. Kredyty hipoteczne – bezpłatne konsultacje z doradcą – 27 banków w jednym miejscu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (037-3761)

Kontakt:
e-mail: m.wiezowski@wgn.pl