salon oraz słoneczny taras przy luksusowym apartamencie na sprzedaż Guardamar De Segur (Hiszpania)

Apartament do sprzedaży Guardamar De Segur (Hiszpania)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Hiszpanii (Guardamar De Segur). Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany wyłącznie najbardziej wymagającym klientom, dla których prestiż, wysoki standard, a także najlepszego gatunku materiały wykończeniowe to priorytety. Rynek pierwotny. Cena – 467 000 EUR (2 008 100 złotych). Powierzchnia 164,36 metra kwadratowego, co w przeliczeniu za metr daje 12 218 złotych. Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z trzech pokoi i usytuowany jest na czwartym piętrze w sześciokondygnacyjnym budynku.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży stanowi nie tylko doskonałą propozycję do całorocznego zamieszkania, ale również świetną alternatywę dla weekendowych i urlopowych wyjazdów. Okolica uchodzi bowiem za jedną z najpiękniejszych w całej Hiszpanii. Są tu zarówno piaszczyste plaże, doliny, jak i góry. A z okien rozpościerają się imponujący widoki. W sąsiedztwie mieści się kompletna, rozwinięta infrastruktura. Na uwagę zasługuje również sam apartamentowiec, w którym znajduje się oferowany do sprzedaży ekskluzywny apartament. W częściach wspólnych znajdziemy tu baseny, podziemne parkingi oraz tereny zielone. Miłośników gry w golfa ucieszy na pewno pobliskie pole golfowe, a wielbicieli dobrej kuchni urzeknie bogactwo kulinarne regionu oraz wyśmienite wina.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (012-55)

Kontakt:
e-mail: e.boloz@wgn.pl