slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Hiszpania (Alicante)

Apartament do sprzedaży Hiszpania (Alicante)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Alicante (Hiszpania). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na południe, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład dwóch pokoi, a także imponująca cena 599 tys. zł to kolejne z d południe listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o dwóch kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na pierwszym piętrze i liczy 73 metry kwadratowe powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 8 205 zł/m2. Rynek wtórny.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż gwarantuje domownikom najwyższy standard życia wśród licznych udogodnień, jak np. basen, klimatyzacja, bajeczny ogród. Luksusowy apartament do sprzedaży mieści się w dobrze utrzymanej urbanizacji z piękną roślinnością niedaleko plaży (5 km). W zasięgu wzroku punkty usługowe, sklepy, restauracje, apteki, bary, punkty usługowe. Na szczególną uwagę zasługuje otaczająca dolina drzew owocowych pomiędzy morzem i pasmem górskim. Rodziny posiadające samochód zainteresuje parking.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się jasnym i widnym wnętrzem zaaranżowanym w śródziemnomorskim designie: łazienka + pokój dzienny + kuchnia + taras + sypialnia. Do luksusowego apartamentu do sprzedaży przynależy duża komórka lokatorska. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem brokerów WGN. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie. Rozmawiamy po angielsku, hiszpańsku, niemiecku i po włosku. WGN gwarantuje pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont ekskluzywnego apartamentu. Serdecznie zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-27785)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl