slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Włochy (Padwa)

Apartament na sprzedaż Włochy (Padwa)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Padwa (Włochy). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 70 m2, lokalizacją na pierwszym piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku południowo zachodnim i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 13 829 zł/m2. Budynek z 2007 roku o jednej kondygnacji z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 968 tys. zł i przemyślanym rozkładem trzech pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje doskonałą lokalizacją w otoczeniu bogatego zaplecza handlowo-usługowego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa już od przekroczenia progu zaprojektowanym we włoskim stylu wnętrzem: aneks kuchenny + pokój dzienny + 2 sypialnie + balkon + garaż + 2 łazienki. Z okien oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu rozpościera się przepiękny widok na ogród. Ekskluzywny apartament do sprzedaży łącznie z przynależnym ogrodem o pow. około 150 mkw. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantujący nowym mieszkańcom spokojne i dostatnie życie.

Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Gwarantujemy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup luksusowego apartamentu. Rozmawiamy po angielsku, niemiecku, włosku i hiszpańsku. Serdecznie zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-27780)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl