slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Katowice (okolice)

Apartament do sprzedaży Katowice (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Katowic (śląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 285 000 zł (4 3634 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku z 1985 roku o 8 kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 61,5 m2, na której zaaranżowano 3 pokoje. I piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Korzystna ekspozycja okien na wschód i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności doskonałą lokalizacją w poszukiwanej na rynku okolicy. Nieopodal rodzinny park, sklepy, markety, dyskonty, przedszkola, place zabaw, szkoły, ścieżki spacerowe, deptaki, place zabaw dla dzieci, obiekty sportowe, skatepark etc. Ekskluzywny apartament na sprzedaż wyróżnia się zaaranżowanym w nowoczesnym designie wnętrzem z następującym rozkładem pokoi i pomieszczeń:
– salon;
– 2 sypialnie;
– kuchnia;
– przedpokój;
– łazienka;
– wc;
– balkon.
Do luksusowego apartamentu do sprzedaży przynależy piwnica. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich domowników jest domofon.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż wraz z częściowym umeblowaniem. Rodziny posiadające samochód docenią a pewno liczne miejsca parkingowe pod blokiem. WGN pomaga w uzyskaniu kredytu na zakup tego luksusowego apartamentu. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i umówienia się na prezentację ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (073-53)

Kontakt:
e-mail: b.kucharczyk@wgn.pl