slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Hiszpania (Altos De Los Monteros)

Apartament do sprzedaży Hiszpania (Altos De Los Monteros)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Altos De Los Monteros (Hiszpania). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 1 787 059 zł (22 338 zł/m2, cena podana w PLN jest przeliczona wg kursu EUR i jest zmienna). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku o pięciu kondygnacjach. Rynek pierwotny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 80 m2, na której zaaranżowano dwa pokoje. Parter. Najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje mieszkańcom życie na europejskim poziomie w poczuciu bezpieczeństwa, intymności, komfortu i prestiżu. To świetna propozycja dla entuzjastów gry w golfa ze względu na pobliskie pola. Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się w budynku, który posiada energetyczny certyfikat budynku pasywnego, co oznacza:
– wysoką efektywność energetyczną;
– odpowiedzialne podejście do środowiska;
– zdrową opcję dzięki systemowi stałej renowacji powietrza.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży dedykowany zamożnym klientom, którzy prowadzą zdrowy styl życia. Blisko na plażę. Wokół bogate zaplecze handlowo-usługowe:
– sklepy;
– punkty usługowe;
– centrum handlowe;
– promenada.
W częściach wspólnych osiedla mamy do dyspozycji:
– łaźnię turecką;
– siłownię;
– salon coworkingowy;
– egzotyczny ogród;
– usługi rekreacyjne;
– baseny;
– usługi odnowy biologicznej;
– SPA.

Luksusowy apartament na sprzedaż oferuje swoim domownikom niezapominane widoki na Morze Śródziemne. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa nowoczesnym projektem z dużymi przestrzeniami, panoramicznymi oknami i szerokimi tarasami. Luksusowy apartament na sprzedaż w stylu „butikowym”.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (072-179)

Kontakt:
e-mail: spaincostadelsol@wgn.pl