slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Hiszpania (Mijas)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (Mijas)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Mijas (Hiszpania). Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na parterze. Do najmocniejszych atutów oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu warto zaliczyć najwyższy standard wykończenia, najlepszej klasy użyte materiały, pięciokondygnacyjny budynek oraz dobrze przemyślaną powierzchnię 69 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom oczekującym życia na najwyższym poziomie. Konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosi 34 423 zł/m2, co daje 2 375 205 zł za całość (cena podana w PLN jest przeliczona wg kursu EUR i jest zmienna). Luksusowy apartament na sprzedaż pochodzi z rynku pierwotnego i składa się z dwóch pokoi.

Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa elitarną lokalizacją na terenie prestiżowego, prywatnego osiedla. Niezwykle bogato prezentują się tu części wspólne, gdzie znajdziemy baseny, a nieco dalej pola golfowe. Z okien oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu rozpościerają się niezapominane widoki na Morze Śródziemne. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest w niezwykle korzystnej strefie klimatycznej. Nie brakuje tu punktów usługowych, sklepów, piaszczystych plaż.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (072-195)

Kontakt:
e-mail: spaincostadelsol@wgn.pl