slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Hiszpania (Benalmadena)

Apartament do sprzedaży Hiszpania (Benalmadena)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Benalmadena (Hiszpania). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskim, pięciokondygnacyjnym budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z czterech pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 13 366 zł/m2 (cena podana w PLN jest przeliczona wg kursu EUR i jest zmienna). Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 186 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek pierwotny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać adekwatną do zastanego luksusu cenę 2 486 048 zł oraz położenie na parterze.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się swoim słonecznym tarasem, słonecznym wnętrzem oraz zapierającym dech w piersiach widokiem na Morze Śródziemne. Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje ponadto rewelacyjną lokalizacją – jedną z najbardziej poszukiwanych na rynku. Niedaleko kompletne zaplecze handlowo-usługowe: sklepy, szkoły, supermarkety, tereny sportowe, tereny rekreacyjne. Lokalizacja gwarantuje szybki dojazd do głównych arterii i tras. Luksusowy apartament na sprzedaż typu „penthouse” zachwyca zaaranżowanym w nowoczesnym stylu wnętrzem.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (072-82)

Kontakt:
e-mail: spaincostadelsol@wgn.pl