slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Hiszpania (Benidorm, Playa Poniente)

Apartament do sprzedaży Hiszpania (Benidorm, Playa Poniente)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Benidorm, Playa Poniente (Hiszpania). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 1 701 400 zł (22 387 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku z 2023 roku o trzydziestu jeden kondygnacjach. Rynek pierwotny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 76 m2, na której zaaranżowano dwa pokoje. Piąte piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Korzystna ekspozycja okien na południe i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament na sprzedaż oczarowuje od przekroczenia progu futurystycznym designem oraz praktycznym rozkładem pokoi i pomieszczeń. Znajdziemy tu:
– kuchnię;
– łazienkę;
– salon;
– sypialnię.
Właścicieli aut na pewno zainteresuje garaż.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoją doskonałą lokalizacją na terenie prestiżowej inwestycji mieszkaniowej z bogatą ofertą części wspólnych, gdzie mieszczą się:
– SPA;
– baseny;
– siłownie;
– sauny;
– jacuzzi.
Blisko na plażę. Z okien oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu roztacza się imponujący widok na Morze Śródziemne.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje przyszłym właścicielom najwyższy stopień wygody oraz bezpieczeństwa. O to pierwsze dba m.in. klimatyzacja, natomiast za bezpieczeństwo odpowiadają m.in. antywłamaniowe drzwi. Luksusowy apartament na sprzedaż w opcji z umeblowaniem + wykończeniem (dodatkowo płatne).

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w ramach prestiżowego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. WGN zapewnia kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych wcześniej luksusowych apartamentów na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie. Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na www.wgn.pl

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-9458)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl