slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Cypr (Iskele)

Apartament na sprzedaż Cypr (Iskele)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Iskele (Cypr). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w wysokim, dziesięciokondygnacyjnym budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z dwóch pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 8 020 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Rok ukończenia budowy – 2025. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 71 m2. Standard deweloperski. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek pierwotny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać atrakcyjną ekspozycję okien na zachód, adekwatną do zastanego luksusu cenę 569 440 zł oraz położenie na dziesiątym piętrze.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją nobilitującą lokalizacją w jednej z najbardziej prestiżowych okolic. Lokalizację upodobali sobie majętni, zagraniczni biznesmeni, dzięki czemu wartość tutejszych nieruchomości stale rośnie. Wokół niezbędna do codziennego życia infrastruktura. Blisko na plażę. Luksusowy apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje ogromnym potencjałem inwestycyjnym. Luksusowy apartament na sprzedaż klasy „deLuxe”. Ekskluzywny apartament do sprzedaży o kameralnym i eleganckim wnętrzu. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w nobilitującym apartamentowcu z recepcją na terenie elitarnej inwestycji mieszkaniowej o koncepcji hotelowej. W częściach wspólnych znajdziemy: baseny, obiekty sportowe, parkingi, amfiteatr, gabinety masażu, sauny, grill, restauracje, łaźnie tureckie, centrum SPA, bary, aquapark etc.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może praktycznym rozkładem pokoi i pomieszczeń: aneks kuchenny + 2 sypialnie + balkon + łazienka + salon. Ekskluzywny apartament do sprzedaży naszpikowany wieloma nowoczesnymi technologiami, jak VRF (klimatyzacja), telewizja satelitarna etc.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-563)

Kontakt:
e-mail: a.ploszaj@wgn.pl