slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Hiszpania (Carvajal)

Apartament do sprzedaży Hiszpania (Carvajal)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Carvajal (Hiszoania). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na południe, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład dwóch pokoi, a także imponująca cena 3 026 690 zł to kolejne z długiej listy jego zalet (cena podana w PLN jest przeliczona wg kursu EUR i jest zmienna). Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o pięciu kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na parterze i liczy 87 metrów kwadratowych powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 34 790 zł/m2. Rynek pierwotny.

Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa dużym potencjałem i możliwościami dostosowywania zgodnie z upodobaniami i potrzebami przyszłych właścicieli i ich rodzin. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia fascynujące widoki z okien na morze. Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje ponadto rewelacyjną lokalizacją w elitarnej urbanizacji. Bardzo efektownie prezentuje się lista znajdujących się w częściach wspólnych udogodnień, która obejmuje między innymi: salę główną z usługami consierge’a + zadaszone i odkryte solaria + tarasy z obsługą barową + gabinety masażu + baseny + łaźnie tureckie + sauny + siłownie + sale do pilates + strefy coworkingowe + tereny zielone. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa swoim awangardowym projektem z niecodziennie spotykanymi, przesuwnymi ścianami.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (072-266)

Kontakt:
e-mail: spaincostadelsol@wgn.pl