slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Hiszpania (Casares del Mar, Estepona)

Apartament do sprzedaży Hiszpania (Casares del Mar, Estepona)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Casares del Mar, Estepona (Hiszpania). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskim, trzykondygnacyjnym budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z trzech pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 10 262 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 120 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek pierwotny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać atrakcyjną ekspozycję okien na południowy wschód, adekwatną do zastanego luksusu cenę 1 231 400 zł oraz położenie na pierwszym piętrze.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w ramach prestiżowego programu „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Luksusowy apartament na sprzedaż oczarowuje swoją fantastyczną lokalizacją na terenie elitarnej inwestycji deweloperskiej z bogatą ofertą części wspólnych, gdzie znajdziemy m.in. basen. Osoby zmotoryzowane docenią z kolei wiatę do parkowania. W zasięgu wzroku mieszczą się sklepy, przychodnie lekarskie, supermarkety, apteki, restauracje.

Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje unikatową lokalizacją tylko dwieście metrów od plaży. Z okien oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu rozpościera się fantastyczny widok na Morze Śródziemne. Na koniec warto nadmienić, że luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się swoim przestronnym i nowoczesnym wnętrzem, a także słonecznym tarasem.

WGN zapewnia kompleksową obsługę: prezentacje wybranych nieruchomości, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie. Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę luksusowych apartamentów na sprzedaż. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-9551)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl