slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Mielec

Apartament na sprzedaż Mielec

Luksusowy apartament na sprzedaż w Mielcu (podkarpackie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w trzykondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 263 tys. zł i powierzchnia 31 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na drugim piętrze z ciekawą ekspozycją okien w kierunku wschodnim. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą dwa pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 4 848 zł/m2. Cena oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu pozostaje do ostatecznego ustalenia.

Luksusowy apartament na sprzedaż wykończony w najwyższym standardzie „pod klucz”. Ekskluzywny apartament do sprzedaży oferuje przyszłym właścicielom najwyższy stopień bezpieczeństwa oraz komfortu. O to pierwsze dba m.in. nowoczesny domofon. Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może również estetycznie odremontowanym i odświeżonym wnętrzem.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca także przemyślanym rozkładem pomieszczeń i pokoi: korytarz + łazienka z wc + sypialnia + aneks kuchenny + pokój dzienny. Wielbiciele rowerowych wycieczek docenią ścieżki rowerowe. Wszystkim natomiast przydadzą się rozległe tereny rekreacyjne. W okolicy nie brakuje także niezbędnej do codziennego życia infrastruktury: szpital + restauracje + stacje benzynowe + hale targowe + markety + sklepy + kościoły + delikatesy + piekarnie + apteki + gabinety lekarskie + przychodnie zdrowia + szkoły. Okolica uchodzi za niezwykle zieloną. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się estetycznie urządzonym, słonecznym i przestronnym wnętrzem z olbrzymim potencjałem.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu w sprawie sprzedaży ekskluzywnego apartamentu. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Zalecamy ich osobistą weryfikację. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na www.wgn.pl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży godny polecenia.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (060-88)

Kontakt:
e-mail: m.pawelak@wgn.pl