kameralny pokój dzienny w ekskluzywnym apartamencie do wynajmu Katowice

Apartament do wynajęcia Katowice

Luksusowy apartament do wynajmu w Katowicach (śląskie). Loft, studio, kawalerka, 1 pokój. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń, najlepszej jakości materiały wykończeniowe gwarantujące najwyższy komfort życia oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Oferowany do wynajęcia luksusowy apartament mieści się w kamienicy i doskonale nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy chcą zamieszkać na III piętrze z korzystną ekspozycją okien. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do wynajmu przygotowany jest do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Kolejną zaletą oferty jest na pewno atrakcyjna cena 1 400 zł/m-c i pochodzenie z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na wynajem znajduje się w 4-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze rozłożone na funkcjonalnych 35,33 metrach kwadratowych.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia z własną antresolą o nietuzinkowym klimacie wnętrza. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie do wynajmu:
– salon/sypialnia
– jadalnia
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój.

Ekskluzywny apartament na wynajem adresowany do par i singli. Luksusowy apartament do wynajęcia poszczycić się może imponującą lokalizacją w pobliżu sklepów, siłowni, galerii handlowej, znanego parku, basenu etc. Do centrum Katowic jest ok. 3 kilometry. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości jednokrotności czynszu. Ekskluzywny apartamentu do wynajmu na co najmniej 12 miesięcy z możliwością przedłużenia.

WGN to największy Koncern Obrotu Nieruchomościami w Polsce, posiadająca ponad 80 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszego biura jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług oraz 28 lat doświadczenia na rynku nieruchomości. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (006-228)

Kontakt:
e-mail: k.pampuch@wgn.pl