slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Hiszpania (Costa Del Sol Malaga)

Apartament do sprzedaży Hiszpania (Costa Del Sol Malaga)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Costa del Sol Malaga (Hiszpania). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 155 m2, lokalizacją na drugim piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 19 281 zł/m2. Budynek o trzech kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 2 988 500 zł i przemyślanym rozkładem czterech pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może korzystną lokalizacją w otoczeniu bogatej infrastruktury. Z okien roztacza się imponujący widok na morze i plażę. Ekskluzywny apartament do sprzedaży z prywatnym basenem i przecudnym ogrodem. Nowi właściciele będą mogli również korzystać ze znajdujących się w częściach wspólnych basenów, strefy fitness i SPA. Prestiż posiadania tego luksusowego apartamentu na sprzedaż wiąże się również z zapewnionymi usługami concierge’a. Luksusowy apartament na sprzedaż wyposażony w klimatyzację + ogrzewanie podłogowe.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży uchodzi na lokalnym rynku za najwyższej jakości penthouse. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż: 3 łazienki + 3 sypialnie + pokój dzienny + taras + kuchnia + magazyn. Na zmotoryzowanych czeka podziemny parking. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich mieszkańców jest zaawansowany system alarmowy łącznie z ochroną.

Gwarantujemy kompleksową obsługę klienta: prezentację uprzednio wybranych ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie. Luksusowy apartament na sprzedaż objęty jest popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu klient nie płaci prowizji za pośrednictwo dla agencji. Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę luksusowych apartamentów na sprzedaż w Hiszpanii.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-7104)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl