slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Hiszpania (Torrevieja)

Apartament do sprzedaży Hiszpania (Torrevieja)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Torrevieja (Hiszpania). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na południe, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład czterech pokoi, a także imponująca cena 517 500 zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o sześciu kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na piątym piętrze i liczy 90 metrów kwadratowych powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 5 750 zł/m2. Rynek wtórny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w ramach popularnego i prestiżowego programu „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca w pierwszej kolejności swoją lokalizacją i klimatem, który został oficjalnie uznany przez WHN (Światowa Organizacja Zdrowia) za jeden z najzdrowszych na Ziemi. Amatorzy ruchu na świeżym powietrzu znajdą tu idealne miejsce na długie spacery wzdłuż słynnego pasażu nad brzegiem morza. Na plażę można dojść w 10 minut. Lokalizacja zapewnia też bliskość kawiarni, restauracji i sklepów.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: balkon + 2 łazienki + 3 sypialnie + kuchnia + pokój dzienny. Dodatkowo w częściach wspólnych (na dachu) znajduje się solarium (taras). Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje przyszłym domownikom wysoki stopień bezpieczeństwa, za co dopowiadają antywłamaniowe drzwi. Dla podwyższenia komfortu we wnętrzu oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu rozprowadzono klimatyzację.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się ponadto przestronnym, komfortowym, umeblowanym i wyposażonym wnętrzem. Gwarantujemy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych wcześniej ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży w Hiszpanii.

W związku z dużą ilością klientów z Polski zainteresowanych obecnie zakupem luksusowych apartamentów w Hiszpanii, spowodowaną wojną w Ukrainie, w celu usprawnienia procesu zakupu, prosimy o kontakt tylko osoby, które spełniają wszystkie poniższe warunki:
1) Klient nie kontaktował się wcześniej w żaden sposób (telefonicznie/mailowo/przez formularze internetowe) z żadną inną agencją nieruchomości czy deweloperem w Hiszpanii. Agencje nieruchomości w Hiszpanii udostępniają między sobą swoje oferty, więc wysyłanie przez klientów zapytań do różnych agencji powoduje chaos, a skuteczność pracy z takim klientem znacznie spada.
2) Zakup będzie realizowany bez potrzeby posiłkowania się kredytem. Nie mamy w tej chwili możliwości zajmowania się także kredytami.
3) Klient ma zaplanowaną konkretną datę przylotu do Alicante.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-9064)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl