slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Hiszpania (Estepona, Costa Del Sol)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (Estepona, Costa Del Sol)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Estepona, Costa del Sol (Hiszpania). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w 3-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 1 806 000 mln zł i powierzchnia 180 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na I piętrze z ciekawą ekspozycją okien. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą 3 pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 10 033 zł/m2.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje przepięknym, słonecznym i eleganckim wnętrzem. Swoja nasłonecznieni i dużą ilość światła zawdzięcza między innymi panoramicznym oknom. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert swoją elitarną lokalizacją na terenie prestiżowego kurortu z basenem, ogrodami krajobrazowymi, obiektami sportowymi i podziemnym parkingiem z magazynami. Luksusowy apartament na sprzedaż zaprojektowany w nowoczesnym standardzie.

Gwarantujemy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wcześniej wybranych ekskluzywnych apartamentów na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie. Ekskluzywny apartament do sprzedaży objęty został programem „Oferta bezpośrednia – 0% prowizji od kupującego”. Posiadamy bogatą ofertę ekskluzywnych apartamentów do sprzedaż w Hiszpanii.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-3804)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl