słoneczny pokój dzienny w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Hiszpania (Costa Del Sol, Malaga, Mijas)

Apartament do sprzedaży Hiszpania (Costa Del Sol, Malaga, Mijas)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Costa del Sol, Malaga, Mijas (Hiszpania). Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na drugim piętrze i jest gotowy do wprowadzenia się nowych właścicieli. Do najmocniejszych atutów oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu warto zaliczyć najwyższy standard wykończenia, najlepszej klasy użyte materiały, trzykondygnacyjny budynek oraz dobrze przemyślaną powierzchnię 67 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom oczekującym życia na najwyższym poziomie. Konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosi 14 440 zł/m2, co daje 967 500 zł za całość. Luksusowy apartament na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego i składa się z trzech pokoi.

Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa zapierającym dech w piersiach widokiem na morze i lokalizacją na terenie nobilitującego i poszukiwanego na rynku osiedla. Wnętrze oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu tworzą:
– 2 sypialnie
– pokój dzienny
– łazienka
– taras.
Wszystkie pokoje i pomieszczenia w luksusowym apartamencie na sprzedaż są umeblowane, z nowymi oknami, klimatyzacją, wyremontowaną kuchnią i łazienką, wyposażone w sprzęt AGD i RTV. Przyszli właściciele będą mogli do woli korzystać ze znajdującego się na terenie osiedla basenu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w pobliżu restauracji, sklepów i punktów usługowo-handlowych. Zapewniamy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych luksusowych apartamentów na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie. Ekskluzywny apartament do sprzedaży objęty znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży w Hiszpanii.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-8393)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl