slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Hiszpania (Costa Del Sol, Malaga, Mijas)

Apartament do sprzedaży Hiszpania (Costa Del Sol, Malaga, Mijas)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Costa del Sol, Malaga, Mijas (Hiszpania). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 967 500 zł (14 440 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku o trzech kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 67 m2, na której zaaranżowano trzy pokoje. Drugie piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszej prezentacji swoimi imponującymi widokami z okien na morze. Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może także fantastyczną lokalizacją na terenie elitarnego i poszukiwanego na rynku osiedla. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż:
– łazienka
– salon
– 2 sypialnie
– taras.
Wszystkie pokoje i pomieszczenia w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży są umeblowane i odremontowane z dbałością o każdy detal.

Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia nowym domownikom najwyższy stopień bezpieczeństwa oraz komfortu (klimatyzacja). Przyszli właściciele będą mogli bez skrępowania korzystać ze znajdującego się na terenie osiedla basenu. Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się w sąsiedztwie restauracji, sklepów i punktów usługowo-handlowych.

Gwarantujemy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie. Luksusowy apartament na sprzedaż objęty znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę luksusowych apartamentów na sprzedaż w Hiszpanii.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-8393)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl