słoneczny salon w luksusowym apartamencie na sprzedaż Hiszpania (Costa del Sol, Malaga, Mijas)

Apartament do sprzedaży Hiszpania (Costa del Sol, Malaga, Mijas)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Costa del Sol, Malaga, Mijas (Hiszpania). Najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży to z pewnością wysoki standard, znakomita cena 967 500 złotych a także wygodna powierzchnia 67 mkw. w 3-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia mieszkańcom życie na naprawdę wysokim poziomie. Wszystkie 3 pokoje i pomieszczenia wykończone zostały przy użyciu najlepszych materiałów i nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal od zaraz. Długą listę zalet zamykają: atrakcyjna ekspozycja okien, wygodne II piętro oraz konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 14 440 zł/mkw.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży z zapierającym dech w piersiach widokiem na morze na terenie prestiżowego osiedla. Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu tworzą:
– salon
– taras
– 2 sypialnie
– łazienka.
Wszystkie pokoje i pomieszczenia w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży są umeblowane, z nowymi oknami, klimatyzacją, wyremontowaną kuchnią i łazienką, wyposażone w sprzęt AGD i RTV. Przyszli właściciele będą mogli do woli korzystać ze znajdującego się na terenie osiedla basenu.

Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się w pobliżu restauracji, sklepów i punktów usługowo-handlowych. Gwarantujemy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie. Luksusowy apartament na sprzedaż objęty znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą.  Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę luksusowych apartamentów na sprzedaż w Hiszpanii.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-8393)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl