slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Kwidzyn

Apartament do sprzedaży Kwidzyn

Luksusowy apartament na sprzedaż w Kwidzynie (pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 594 113 zł (4 404 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku z 2019 roku o trzech kondygnacjach. Rynek pierwotny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 134,89 m2, na której zaaranżowano cztery pokoje. Parter. Najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Standard deweloperski. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży łącznie z ujętym w cenie przynależnym miejscem parkingowym. Luksusowy apartament poszczycić się może na pewno swoją doskonałą lokalizacją na terenie elitarnego, zamkniętego osiedla, w cichej i spokojnej okolicy. Blisko centrum. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca także fenomenalnymi widokami z okien oraz balkonu na panoramę miasta.

Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom ceniącym swobodę, prestiż, przestrzeń oraz duże nasłonecznienie. Warto dodać, że do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy pieczołowicie wypielęgnowany ogród. Wszystkie pokoje i pomieszczenia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu zostały zaaranżowane z myślą o wygodzie i funkcjonalności. Na obecnym etapie powierzchnia i stan pozwalają na wszelkie modyfikacje, usprawnienia i stworzenie wymarzonego miejsca do życia. Tutaj pełne pole do popisu będą miały osoby z zamiłowaniem do urządzania wnętrz:
POZIOM NIŻSZY: sypialnia + łazienka + 2 pokoje + komunikacja
POZIOM WYŻSZY: pomieszczenie techniczne + łazienka + spiżarnia + aneks kuchenny + pokój dzienny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów i brokerów WGN.  W razie pytań skontaktuj się z nami drogą mejlową i umów się na prezentację. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo atrakcyjnej transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartym na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (128-5211)

Kontakt:
e-mail: kwidzyn1@wgn.pl