slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Katowice (okolice)

Apartament na sprzedaż Katowice (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Katowic (śląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 63 m2, lokalizacją na trzecim piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku północ – południe i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 5 530 zł/m2. Budynek o czterech kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 365 tys. zł i przemyślanym rozkładem trzech pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje przyszłym właścicielom nie tylko najwyższy komfort, ale również poczucie bezpieczeństwa. Działa tu nie tylko monitoring, ale również przed wejście do klatki schodowej jest domofon. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się niezwykle komfortowym wnętrzem zaaranżowanym z dbałością o każdy detal. Znajdziemy tu: spiżarnię/pomieszczenie gospodarcze + wc + łazienkę + kuchnię + 2 sypialnie + balkon + pokój dzienny. Dla rodziny posiadających samochód przygotowano garaż (do wynajmu). Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy pomieszczenie gospodarcze + piwniczne.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje również świetną lokalizacją w otoczeniu niezbędnej infrastruktury: licznych sklepów, przedszkoli, szkół. Na koniec nie można zapomnieć, że oferowany na sprzedaż luksusowy apartament jest wyposażony w liczne, nowoczesne rozwiązania, jak np. możliwość sterowania oświetleniem czy przy pomocy telefonu/tabletu/laptopa. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany głównie rodzinom, które chcą mieszkać na wysokim poziomie w komfortowych warunkach i ekskluzywnych wnętrzach.

Skontaktuj się z nami mejlowo, jeśli zainteresowała Cię ta oferta luksusowego apartamentu na sprzedaż i umów się na prezentację. Nasi eksperci finansowi bezpłatnie pomogą w uzyskaniu najlepszej oferty kredytu hipotecznego na zakup ekskluzywnego apartamentu. WGN to największy Koncern Obrotu Nieruchomościami w Polsce, posiadająca ponad 80 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszego biura jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług, a także 28 lat doświadczenia na rynku nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (006-328)

Kontakt:
e-mail: e.janota@wgn.pl