slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Hiszpania (Costa Del Sol, Marbella)

Apartament do sprzedaży Hiszpania (Costa Del Sol, Marbella)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Costa Del Sol, Marbella (Hiszpania). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 2 558 500 zł (15 229 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku o trzech kondygnacjach. Rynek pierwotny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 168 m2, na której zaaranżowano cztery pokoje. Drugie piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i najwyższy standard życia.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca od pierwszej prezentacji swoim imponującym wnętrzem wykończonym z wyczuciem dobrego smaku i gustu:
– 3 sypialnie
– taras
– pokój dzienny
– 3 łazienki
– kuchnia.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa ogromnym wnętrzem i zapierającymi dech w piersiach widokami na góry, morze i pole golfowe. Komfort użytkowania ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży podnosi rozprowadzone ogrzewanie podłogowe. Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w znakomitej lokalizacji (nieopodal bogata infrastruktura).

Zapewniamy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych wcześniej luksusowych apartamentów do sprzedaży, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie. Luksusowy apartament na sprzedaż objęty został cenionego przez naszych klientów programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu klient nie zapłaci prowizji za pośrednictwo naszej agencji. Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę ekskluzywnych apartamentów na sprzedaż w Hiszpanii.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-3787)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl