slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Hiszpania (Benidorm, Playa Poniente)

Apartament do sprzedaży Hiszpania (Benidorm, Playa Poniente)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Benidorm, Playa Poniente (Hiszpania). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w trzydziestosześciokondygnacyjnym wieżowcu z rynku pierwotnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 1 611 225 zł i powierzchnia 102 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na dziesiątym piętrze z ciekawą ekspozycją okien w kierunku południowy wschód. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą cztery pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Budynek oddany do użytku w 2021 roku. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 15 796 zł/m2.

Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa nobilitującą lokalizacją w 35-kondygnacyjnym apartamentowcu z tarasami. Z okien roztacza się imponujący widok na morze. Przyszli właściciele będą mogli korzystać ze znajdujących się w częściach wspólnych basenów, siłowni, garaży i SPA. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż: 3 sypialnie + kuchnia + 2 lub 3 łazienki + pokój dzienny. Ekskluzywny apartament do sprzedaż zapewnia nowym lokatorom najwyższy poziom bezpieczeństwa (antywłamaniowe drzwi) oraz wygody (klimatyzacja). Luksusowy apartament na sprzedaż w ramach cenionego przez naszych klientów programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-8832)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl