slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Hiszpania (Estepona)

Apartament do sprzedaży Hiszpania (Estepona)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Estepona (Hiszpania). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na południe, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Funkcjonalny rozkład, a także imponująca cena 827 929 zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o pięciu kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na parterze i liczy 46 metrów kwadratowych powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 17 998 zł/m2. Rynek pierwotny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wybudowany w popularnej i nowoczesnej eko-idei „zrównoważonego rozwoju”. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje przyszłym domownikom życie na europejskim poziomie w otoczeniu podnoszących komfort udogodnień. Osoby zmotoryzowane docenią podziemny parking, a rodziny z małymi dziećmi pobliski plac zabaw. Do tego dochodzą jeszcze egzotyczne ogrody, baseny, miejsca do grillowania i przestrzeń coworkingowa w częściach wspólnych.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży ekonomiczny w utrzymaniu. Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje ponadto rewelacyjną architekturą, bajecznym projektem ogrodu, a także dużym tarasem. Luksusowy apartament na sprzedaż perfekcyjnie nadaje się pod zakup inwestycyjny z myślą o dochodowym wynajmie. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się doskonałą lokalizacją nieopodal centrum i plaży. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje swoim mieszkańcom niemal wszystkie luksusy i wygody, jakie tylko sobie wymarzą.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (072-300)

Kontakt:
e-mail: spaincostadelsol@wgn.pl