slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Hiszpania (Estepona)

Apartament do sprzedaży Hiszpania (Estepona)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Estepona (Hiszpania). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskim, czterokondygnacyjnym budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z trzech pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 9 223 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Rok budowy – 2021. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 140 m2. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek pierwotny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać atrakcyjną ekspozycję okien na południowy wschód, adekwatną do zastanego luksusu cenę 1 291 200 zł oraz położenie na trzecim piętrze.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zakwalifikowany do nobilitującego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje swoim mieszkańcom ogromne poczucie komfortu oraz bezpieczeństwa. Jest tu zainstalowana zarówno klimatyzacja, jak i ogrzewanie podłogowe. Dużą zaletą oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu jest prestiżowa lokalizacja w elitarnym budynku z gabinetami SPA, basenami, jacuzzi, saunami oraz siłowniami.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na pewno komfortowym, eleganckim i zaaranżowanym zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzem, na które składają się: salon + 2 sypialnie + taras + kuchnia + 2 łazienki. W poczet zalet oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu wliczyć należy również przynależne miejsce parkingowe oraz komórkę lokatorską. Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje ponadto słonecznym, stylowym i nowocześnie zaaranżowanym wnętrzem w śródziemnomorskim designie.

Luksusowy apartament na sprzedaż z przepięknym widokiem na morze. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa znakomitą lokalizacją, która przypadnie do gustu w szczególności wielbicielom gry w gola (pobliskie pola golfowe). Nie brakuje tu również bogatej infrastruktury, jak np.: supermarkety + apteki + punkty usługowe + sklepy + restauracje + banki. Zapewniamy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych luksusowych apartamentów, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie. Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych apartamentów należących do naszych klientów.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-8746)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl