slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Hiszpania (Estepona)

Apartament do sprzedaży Hiszpania (Estepona)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Estepona (Hiszpania). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na południowy wschód, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład trzech pokoi, niedawny rok oddania do użytku 2021, a także imponująca cena 1 132 800 zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o trzech kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na drugim piętrze i liczy 130 metrów kwadratowych powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 8 714 zł/m2. Rynek wtórny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa swoją unikatową lokalizacją pół kilometra od przepięknego morza. Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się w otoczeniu licznych centr handlowych, obiektów rekreacyjnych, restauracji i przystani morskiej. Amatorzy gry w golfa docenią pobliskie pole. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się ponadto fantastyczną lokalizacją z prawdziwie śródziemnomorskim klimatem. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż: kuchnia + 2 sypialnie + przedpokój + taras + 2 łazienki + pokój dzienny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca również imponującymi widokami na góry i morze. Osoby zmotoryzowane docenią duży, podziemny parking. mocnym punktem oferty jest możliwość korzystania ze znajdujących się w częściach wspólnych ogrodów, basenów i siłowni. Ekskluzywny apartament do sprzedaży objęty cenionym przez naszych klientów programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości.

Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych apartamentów należących do naszych klientów. Zapewniamy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych luksusowych apartamentów na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-8729)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl