slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Hiszpania (Punta Prima)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (Punta Prima)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Punta Prima (Hiszpania). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w dziewięciokondygnacyjnym budynku z rynku pierwotnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 1 642 500 zł i powierzchnia 97 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na trzecim piętrze z ciekawą ekspozycją okien w kierunku zachodnim. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą trzy pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Budynek oddany do użytku w 2017 roku. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 16 933 zł/m2.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może fantastycznymi widokami z okien o tarasu na morze, doskonałą lokalizacją nad samą plażą (dwadzieścia metrów) oraz komfortowo zaprojektowanym wnętrzem z dbałością o każdy szczegół. Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje ponadto mieszkańcom najwyższy stopień bezpieczeństwa (antywłamaniowe drzwi) i wygody (klimatyzacja). Nowi lokatorzy będą mogli również korzystać ze znajdujących się w częściach wspólnych basenów z hydromasażem.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z przynależnym, praktycznym pomieszczeniem piwnicznym. Osoby zmotoryzowane ucieszy podziemne miejsce parkingowe. Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
– kuchnia;
– 2 łazienki;
– salon;
– 3 sypialnie;
– taras.

Luksusowy apartament na sprzedaż zakwalifikowany został do cenionego przez naszych klientów programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Zapewniamy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych wcześniej ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych apartamentów należących do naszych klientów.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-9026)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl