slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Hiszpania (Estepona)

Apartament do sprzedaży Hiszpania (Estepona)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Estepona (Hiszpania). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskim, trzykondygnacyjnym budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z trzech pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 7 160 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Rok budowy – 2021. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 120 m2. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek pierwotny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać atrakcyjną ekspozycję okien na południowy wschód, adekwatną do zastanego luksusu cenę 859 200 zł oraz położenie na pierwszym piętrze.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się fantastyczną lokalizacją na terenie nowoczesnego kompleksu, na wybrzeżu Costa del Sol, blisko portu, tętniącego życiem miasta oraz słonecznych plaż. W niedalekiej odległości znajdziemy rozległe tereny zielone, baseny i pola golfowe. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa również swoim nietuzinkowym, słonecznym i zaprojektowanym w śródziemnomorskim stylu wnętrzem, na które składają się:
– kuchnia;
– łazienka;
– salon;
– taras;
– 2 sypialnie.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia wszystkim domownikom i ich gościom najwyższy stopień bezpieczeństwa i wygody (klimatyzacja). Właścicieli aut na pewno zainteresuje podziemny parking. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zakwalifikowana została do cenionego przez naszych stałych klientów programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca.

Zapewniamy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych wcześniej luksusowych apartamentów, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie. Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych apartamentów należących do naszych klientów.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-9078)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl