slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Szczecin

Apartament na sprzedaż Szczecin

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Szczecinie (zachodniopomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na drugim piętrze i jest gotowy do wprowadzenia się nowych właścicieli. Do najmocniejszych atutów oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu warto zaliczyć najwyższy standard wykończenia, najlepszej klasy użyte materiały, pięciokondygnacyjną kamienicę oraz dobrze przemyślaną powierzchnię 116,71 m2. Nie bez znaczenia jest także korzystna ekspozycja okien w kierunku południowy wschód. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom oczekującym życia na najwyższym poziomie. Konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosi 8 474 zł/m2, co daje 989 tys. zł za całość. Luksusowy apartament na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego i składa się z czterech pokoi. Warto podkreślić, że budynek oddany został do użytku w 1928 roku.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca przepięknym wykuszem z widokiem na park i zieleń. Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa ponadto ogromnym potencjałem komercyjnym (przyziemie pod lokal użytkowy z osobnym wejściem).  Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje również gustownie zaprojektowanym wnętrzem, klimatem starych kamienic oraz licznymi, zachowanymi zdobieniami, jak np. sztukateria czy oryginalne, zachowane drzwi wejściowe. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż: 2 balkony + przedpokój + łazienka + jadalnia + kuchnia + 3 sypialnie + pokój dzienny. Na rodziny posiadające więcej niż jedno auto czeka murowany garaż (dodatkowo płatne 60 tys. zł) + ogólnodostępne miejsca parkingowe przy budynku.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje także doskonałą lokalizacją w poszukiwanej okolicy. to samo serce miasta. Ekskluzywny apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów i brokerów WGN. Przy zakupie tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży gwarantujemy pełną obsługę kredytową. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów. Serdecznie zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-13273)

Kontakt:
e-mail: b.salamon@wgn.pl