slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Hiszpania (Estepona)

Apartament do sprzedaży Hiszpania (Estepona)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Estepona (Hiszpania). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na południowy wschód, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Funkcjonalny rozkład trzech pokoi, niedawny rok oddania do użytku 2021, a także imponująca cena 1,316 mln zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o trzech kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na drugim piętrze i liczy 110 metrów kwadratowych powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 11 964 zł/m2. Rynek pierwotny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zakwalifikowany został do popularnego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje przyszłym właścicielom najwyższy stopień bezpieczeństwa oraz komfortu. O to pierwsze dba monitoring oraz zamknięty charakter osiedla, komfort natomiast zapewnia m.in. klimatyzacja. Dużym udogodnieniem dla mieszkańców jest na pewno obecność funkcjonalnego pomieszczenia gospodarczego.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca imponującymi widokami z okien na morze oraz góry. Okolica z rozwiniętą infrastrukturą handlowo-usługowo-oświatową (szkoły, restauracje, sklepy). W częściach wspólnych mieści się basen, a także przepięknie utrzymany i zagospodarowany ogród. Rodziny posiadające samochód ucieszy z pewnością prywatny garaż.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa swoim wnętrzem zaprojektowanym zgodnie z najnowszymi trendami. Znajdziemy tu: taras + 2 łazienki + 3 sypialnie + kuchnię + pokój dzienny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż koniecznie trzeba dopisać unikatową lokalizację nieopodal plaży.

Gwarantujemy kompleksową obsługę klienta: prezentację wybranych wcześniej luksusowych apartamentów, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie. Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych apartamentów należących do naszych klientów. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Zapraszamy do kontaktu i na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-9461)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl